Satış & Danışmanlık

Data merkezlerinin doğru iklimlendirme sistemine sahip olması, şirketlerin verilerinin korunması açısından önemlidir. Bunun için sektöründe 15 seneden fazla deneyime sahip olan bizler, data iklimlendirme çözümleri hususunda müşterilerine gerekli bilgi ve yönlendirmeyi yapmaktadır. En güncel teknolojik iklimlendirme sistemlerinin kurulumu ve müşterilere sağlayacağı optimum faydanın üzerinde durulmaktadır.

Müşteri ihtiyaçlarının iyi analiz edilmesi, en doğru iklimlendirme çalışmasının söz konusunu olmasını sağlamaktadır. Bu anlamda ekibimiz, müşterilerle yapılan görüşmeler neticesinde en iyi çözümün ortaya konulmasını sağlamaktadır.

Doğru data center iklimlendirme çözümleri sayesinde, işletmeniz için verimlilik ve faydayı arttırabilir, maliyet kalemlerinizi düşürebilirsiniz.

Satış

Yeni kurulum iklimlendirme projeleriniz için ve  Arıza Sonucu değişimi yapılması gereken parçalar için en uygun fiyatlarla  satış yapmaktayız.

Danışmanlık

Yeni Kurulum iklimlendime projeleriniz için ya da mevcut iklimlendirme sisteminiz için firmanız açısında en uygun çözüm ve verimlilik için danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

 
 

İklimlendirme Çözümlerimiz

Günümüzde pek çok insanın yaşamının önemli bir bölümü kapalı mekanlarda geçmektedir. Bu mekanlar gerek hacim, gerekse barındırdıkları insan sayısı olarak büyük boyutlara ulaşmışlardır.

Fuar, konferans, tiyatro, sinema salonlarının, alışveriş merkezlerinin, şirket binalarınızın, pencereleri açılmayan yüksek binaların vb. yaşanabilir hâlde tutulması için iklimlendirme (klima) şarttır.Özellikle; Data center, veri merkezleri, Oteller, hastaneler, gıda, tekstil, elektronik, kağıt, tütün, vb. endüstrileri de klimaya tam anlamıyla muhtaçtırlar.

Belirtilen alanlarda yaşanan İklimlendirme sorunları ciddi seviyede sorun teşkil edebilir ortamı yaşanmaz hala getirebilir, bu yüzden Data-Klima olarak yaşam alanlarınızı yaşanabilir ve Data Center larınızıda süreklilik sağlamak için size alanında uzman ve tecrübeli personelimizle en uygun çözümleri size sunuyoruz
iklimlendirme çözümleri

Kurumsal

Kurumsal olarak iklimlendirme sistemlerinizin projelendirilmesi, planlanması ve montajının ardından teknik servis hizmetimizle 7/24 yanınızdayız.

Bireysel

Ağırlıkla Kurumsal olarak çalışan firmamız bireysel olarak Klima Çözümleri sunmaktadır. Bireysel ev tipi ya da dükkan tipi klima sistemleri için de 7/24 teknik destek sağlamaktayız

 

Teknik Servis

Yaşam alanlarınızın Vazgeçilmezi olan Klimalar ve veri merkezlerinizin can damarı olan İklimlendirme sistemlerinizide yaşanan teknik arızalarda  Sorunun  tespit edilmesi  Çok önemli bir adım dır.

Gelen teknik servisin arızayı çok kısa bir sürede doğru şekilde tespit edip en doğru ve en hızlı çözümü uygulaması gerekmektedir,  bunu da  en sağlıklı olarak sadece sahada tecrübeli teknik servislerden alabilirsiniz.

Alanında Uzman ve 15 Yıllık saha tecrübesi ile İklimlendirme sistemlerinde  en iyi ve en ekonomik çözümü sunan Data-Klima , Müşterilerine bu konuda 7/24 Teknik destek sağlamaktadır.

İklimlendirme Çözümleri ile ilgili tüm marka ve model ürünlere destek verebilmekteyiz.

Servis Hizmeti

İlkimlendirme çözümlerinde eğitimli ve yetkin personelimizde,
Tüm Hassas Klima ürünlerinde uzman ekibimiz tarafından özel servis hizmeti verilmektedir.

Teknik Destek

15 yıldır  Hassas Klima ürünlerinde saha tecrübesi olan uzmanlarımız tüm  Marka ve model cihazlarının kontrol panellerinde ve kontrol arayüzlerinde yerinde ya da uzaktan teknik destek verebilmektedir.

 
 
 

Periyodik Bakım

Fuar, konferans, tiyatro, sinema salonlarının, alışveriş merkezlerinin, şirket binalarınızın, pencereleri açılmayan yüksek binaların vb. yaşanabilir hâlde tutulması için iklimlendirme (klima) şarttır.

Özellikle; Data center, veri merkezleri, Oteller, hastaneler, gıda, tekstil, elektronik, kağıt, tütün, vb. endüstrileri de klimaya tam anlamıyla muhtaçtırlar. Bu Alanlarda iklimlendirme sisteminde yaşanan beklenmedik sorunlar büyük sıkıntılara ve büyük masraflara yol açabilir.

Büyük masraflar ortaya çıkmadan cihazlarınızın Kontrollü bakımlarını yaptırıp  bütçenize büyük katkıda bulunabilirsiniz.

Periyodik Bakım

Periyodik bakım ile Tüm Hassas Klima  çözümlerinizin ömrünü uzatır, daha verimli ve daha güvenli çalışmasını sağlayabilirsiniz. Eğer ; Data Center, Soğuk hava deposu gibi ciddi önem arz eden konumlar için periyodik bakım ile büyük felaketleri önleyebilirsiniz.

Önleyici Bakım

Önleyici Bakım ile Arıza vermesi muhtemelen olan cihazlarınızın  arıza vermeden önce arızayı önceden tespit edip  sorunun giderilmesi ile yapılan bir bakımdır genelde zorunlu durumlarda yapıldığından geciktirilmeden uzman ekip tarafından yapılması gerekmektedir.